Wynajem VIP bus

W naszej ofercie znajduje się wynajem VIP busów z możliwością dodatkowej ochrony. Jest to opcja dla najbardziej wymagających osób, które cenią sobie luksusowe marki, bogate wyposażenie oraz maksymalny komfort jazdy. Gwarantujmy najlepsze marki pojazdów, takie jak np. Mercedes czy Volkswagen. Wybór jest bardzo szeroki, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy posiadają aktualny przegląd techniczny, a także są regularnie sprawdzane w autoryzowanych serwisach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymali niezawodny, bezpieczny oraz komfortowy transport.

Oferowany przez nas VIP transport plus ochrona to najnowocześniejsze rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością. Umożliwiamy wynajem profesjonalnej i wykwalifikowanej ochrony, która dba o bezpieczeństwo pasażerów zarówno podczas całej podróży, jak i po dotarciu na miejsce docelowe. Jest to świetna opcja szczególnie wtedy, jeśli z jakichś przyczyn obawiasz się o to, że zostanie naruszona Twoja prywatność. Nasza doświadczona ekipa wyróżnia się pełną fachowością, dyskrecją, a także wysoką kulturą osobistą.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Całkowity koszt usługi zależy od wielu czynników m.in. całkowitej długości trasy, czasu pracy kierowcy lub ochrony, dodatkowego wyposażenia. Staramy się, aby zapewnić naszym Klientom najkorzystniejsze ceny na rynku. Masz specjalne życzenie? Jesteśmy przekonani, że uda nam się je spełnić. U nas znajdziesz wyłącznie luksusowe VIP pojazdy, które zachwycają pięknym wnętrzem, a także pełnym wyposażeniem. W takich warunkach podróż przebiega niezwykle szybko i wygodnie. Oferujemy takie udogodnienia jak np. stolik, telewizja cyfrowa, odtwarzacz DVD, mikrofon, bezprzewodowy Internet. Dodatkowo, pojazdy posiadają gniazda 230V, które umożliwiają błyskawiczne naładowanie telefonu, czy też innego sprzętu.